User Fields Visibility (1.1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Fields
hr: Polja

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
