User Fields Visibility (1.1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Fields
hu: Mezők

en: Visibility settings
hu: Láthatósági beállítások

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás
