User Fields Visibility (1.1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Fields
ca: Camps

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls
