User Fields Visibility (1.1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Fields
de: Felder

en: Visibility settings
de: Sichtbarkeitseinstellungen

en: The changes have been saved.
de: Die Änderungen wurden gespeichert.

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Profile fields visibility
de: Sichtbarkeit von Profilfeldern
