User Fields Visibility (1.1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Fields
fr: Champs

en: Visibility settings
fr: Paramètres de visibilité

en: The changes have been saved.
fr: Les changements ont été enregistrés.

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Profile fields visibility
fr: Visibilité des champs de profil
