User Fields Visibility (1.1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
he: ניראות

en: Fields
he: שדות

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
