User Fields Visibility (1.1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Fields
ja: フィールド

en: Visibility settings
ja: 表示の設定

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト
