User Fields Visibility (1.1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Fields
pl: Pola

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie
