User Fields Visibility (1.1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Fields
pt: Campos

en: Visibility settings
pt: Configurações de visibilidade

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram salvas.

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre
