User Fields Visibility (1.1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Fields
sv: Fält

en: Visibility settings
sv: Inställningar för synlighet

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om
