User Fields Visibility (1.1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Fields
tr: Alanlar

en: Visibility settings
tr: Görünürlük ayarları

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında
