User Fields Visibility (1.1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
uk: Видимість

en: Fields
uk: Поля

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль
