User hash (2.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Display
ja: 表示

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Custom
ja: カスタム

en: User profile
ja: ユーザープロフィール

en: Uses
ja: 機能

en: User list
ja: ユーザーリスト

en: Hash
ja: ハッシュ
