User hash (2.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Custom
pl: Własne

en: Algorithm
pl: Algorytm

en: User profile
pl: Profil użytkownika

en: Uses
pl: Używa

en: User list
pl: Lista użytkowników

en: Hash
pl: Hasz
