User hash (2.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Display
sk: Zobraziť

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Custom
sk: Vlastná

en: User profile
sk: Používateľský profil

en: Uses
sk: Používa

en: User list
sk: Zoznam používateľov
