User hash (2.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Display
ta: காட்சி

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: User list
ta: பயனர் பட்டியல்
