User hash (2.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Display
tr: Gösterim

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Custom
tr: Özel

en: User profile
tr: Kullanıcı profili

en: Uses
tr: Kullanım

en: User list
tr: Kullanıcı listesi

en: Hash
tr: Karma
