User hash (2.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Display
ar: العرض

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Custom
ar: مخصص

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: User list
ar: قائمة المستخدمين
