User hash (2.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Display
cs: Zobrazit

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Custom
cs: Vlastní

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: Uses
cs: Použití

en: User list
cs: Seznam uživatelů
