User hash (2.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Display
nl: Weergeven

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Custom
nl: Aangepast

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: Uses
nl: Gebruikt

en: User list
nl: Gebruikerslijst
