User hash (2.0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: User list
ku: لیستی ئەندامان
