User hash (2.0.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Display
uk: Показ

en: User ID
uk: ID користувача

en: Custom
uk: Власний

en: Algorithm
uk: Алгоритм

en: User profile
uk: Профіль користувача

en: Uses
uk: Використання

en: User list
uk: Перелік користувачів

en: Hash
uk: Геш
