User hash (2.0.3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Custom
da: Tilpasset

en: User profile
da: Brugerprofil

en: Uses
da: Bruger

en: User list
da: Brugerliste
