User hash (2.0.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Display
fa: نمایش

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Custom
fa: سفارشی

en: User profile
fa: پروفایل کاربر

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: User list
fa: لیست کاربران
