User hash (2.0.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Display
is: Sýna

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Custom
is: Sérsniðið

en: User list
is: Listi yfir notendur
