User hash (2.0.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Display
km: បង្ហាញ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Uses
km: ប្រើ

en: User list
km: បញ្ជី​អ្នក​ប្រើ
