User hash (2.0.4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Display
it: Visualizzazione

en: User ID
it: ID utente

en: Custom
it: Personalizzato

en: User profile
it: Profilo utente

en: Uses
it: Usa

en: User list
it: Lista utente
