User hash (2.0.5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Display
az: Monitor

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Uses
az: İstifadə edir
