User hash (2.0.5) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Display
el: Εμφάνιση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Uses
el: Χρήσεις

en: User list
el: Λίστα χρηστών

en: Hash
el: Κατακερματισμός
