User hash (2.0.5) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Display
eu: Bistaratu

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: User profile
eu: Erabiltzailearen profila

en: Uses
eu: Erabilerak

en: User list
eu: Erabiltzaile zerrenda
