User hash (2.0.5) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Display
oc: Afichatge

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Custom
oc: Personalizat

en: Algorithm
oc: Algoritme

en: User profile
oc: Perfil utilizaire

en: Uses
oc: Usatges

en: User list
oc: Lista dels utilizaires

en: Hash
oc: Hachage
