User hash (2.0.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Display
pt: Mostrar

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Custom
pt: Personalizado

en: Uses
pt: Usos
