User hash (2.1.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Display
de: Anzeige

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Algorithm
de: Algorithmus

en: User profile
de: Benutzerprofil

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: User list
de: Benutzerliste

en: Hash algorithm
de: Hashfunktion
