User hash (2.1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Display
hu: Megjelenítés

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Custom
hu: Egyéni

en: User profile
hu: Felhasználói profil

en: Uses
hu: Használat

en: User list
hu: Felhasználói lista
