User hash (2.1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Display
sv: Visa

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Custom
sv: Anpassad

en: Algorithm
sv: Algoritm

en: User profile
sv: Användarprofil

en: Uses
sv: Använder

en: User list
sv: Användarlista
