User hash (2.1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Uses
hi: उपयोग

en: User list
hi: सदस्य सूची

en: Hash
hi: हैश
