User hash (2.1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Settings
te: అమరికలు

en: Display
te: చూపు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Uses
te: వాడుకలు

en: User list
te: వాడుకరుల జాబితా
