User hash (2.1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Display
jv: Tampilan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Custom
jv: Kostum

en: User list
jv: Daftar panganggo
