User hash (2.1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Display
pt: Exibição

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Custom
pt: Personalizado

en: User profile
pt: Perfil do usuário

en: Uses
pt: Usos

en: User list
pt: Lista de usuários
