User hash (2.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Display
th: แสดงผล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Uses
th: ใช้

en: User list
th: รายชื่อผู้ใช้งาน
