User hash (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Display
bg: Дисплей

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Custom
bg: Персонализиран

en: User profile
bg: Потребителски профил

en: User list
bg: Списък на потребителите
