User hash (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: User profile
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: User list
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ཐོ
