User hash (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Display
gl: Visualización

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Custom
gl: Personalizado

en: User profile
gl: Perfil de usuario

en: Uses
gl: Usos

en: User list
gl: Lista de usuarios
