User hash (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: User list
kn: ಸದಸ್ಯರ ಪಟ್ಟಿ
