User hash (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Display
ro: Afișaj

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Custom
ro: Personalizat

en: User profile
ro: Profil utilizator

en: Uses
ro: Folosește

en: User list
ro: Listă utilizatori
