User hash (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Display
ru: Отображение

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Custom
ru: Собственная

en: Algorithm
ru: Алгоритм

en: User profile
ru: Профиль пользователя

en: Uses
ru: Использование

en: User list
ru: Список пользователей

en: Hash
ru: Хэш
