User hash (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Display
be: Паказ

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: User list
be: Спіс карыстальнікаў
