User hash (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Display
vi: Hiển thị

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Algorithm
vi: Thuật toán

en: Uses
vi: Sử dụng

en: User list
vi: Danh sách người dùng

en: Hash
vi: Mã hóa băm
