User hash (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Display
fr: Affichage

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Algorithm
fr: Algorithme

en: User profile
fr: Profil utilisateur

en: Uses
fr: Utilisations

en: User list
fr: Liste des utilisateurs

en: Hash
fr: Hachage
