User hash (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Display
he: תצוגה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Custom
he: מותאם

en: User profile
he: פרופיל משתמש

en: Uses
he: שימושים

en: User list
he: רשימת משתמשים
